06 Травня, 2019 р., 09:06
простили борг в 2018 році – задекларуйте доходи!          Чаплинська державна податкова інспекція Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що відповідно до підпункту 164.2.17 ст. 164 Податкового кодексу (далі ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий платником податку як додаткове благо.
03 Травня, 2019 р., 08:57
З 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.
26 Квітня, 2019 р., 08:15
   Питання виплати офіційної, прозорої заробітної плати дуже актуальне, адже більшість працівників, іноді, свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати заробітну плату “в конвертах”.
22 Квітня, 2019 р., 16:52
Громадяни, які не мають посвідчення «водія», мають можливість безкоштовного навчання та отримання відповідного посвідчення в навчальних центрах Збройних Сил України, при укладанні контракту на військову службу в Збройних Силах України.
15 Квітня, 2019 р., 14:22
Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі запрошує на співбесіду осіб, які бажають навчатися на денній формі навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за напрямом підготовки «Право» на Факультеті підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету державної фіскальної служби України у 2019 році (Київська область, м. Ірпінь).
11 Квітня, 2019 р., 15:02
Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантних посад: державний реєстратор (2 одиниці), адміністратор відділу центр надання адміністративних послуг Чаплинської селищної ради.
01 Квітня, 2019 р., 10:54
Збройні Сили України запрошують на  військову службу за контрактом