27 Червня, 2019 р., 11:51
Чаплинська селищна рада, звертає увагу всіх землевласників та землекористувачів, що плата за землю — це загальнодержавний податок, який справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності. Земельний податок — це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок і земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів. Орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності — обов’язковий платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою.
24 Червня, 2019 р., 14:40
Що на черговій  сесії селищної ради деяким громадянам не затверджено проекти землеустрою та технічні  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), для ведення особистого селянського господарства, із земель комунальної власності за межами населених пунктів Чаплинської селищної ради.
20 Червня, 2019 р., 16:47
Громадяни, які не мають посвідчення «водія», мають можливість безкоштовного навчання та отримання відповідного посвідчення в навчальних центрах Збройних Сил України, при укладанні контракту на військову службу в Збройних Силах України.
20 Червня, 2019 р., 09:20
«Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантних посад: державний реєстратор та адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Чаплинської селищної ради.
11 Червня, 2019 р., 13:26
Військова служба за контрактом
11 Червня, 2019 р., 09:45
Інформуємо, що 11 червня  2019 року о 12 годині 35 хвилин планується проведення технічної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із включенням електросирен.
07 Червня, 2019 р., 15:24
Відомості про реєстрацію кандидатів у депутати до Чаплинської селищної ради від с. Преображенка на додаткові вибори депутатів, які відбудуться 30 червня 2019 року. У відповідності до рішення Чаплинської виборчої комісії за №13  від 07.06.2019 про оприлюднення списку зареєстрованих кандидатів у депутати.