16 Листопада, 2018 р., 11:53
Повідомлення про проведення публічних громадських обговорень з проекту бюджету Чаплинської селищної об'єднаної територіальної громади.
15 Листопада, 2018 р., 15:01
Стартував VІІІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Конкурс організовує і проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, територіальних органів Держпраці та інших підприємств, що належать до сфери управління Держпраці.
02 Жовтня, 2018 р., 11:35
До уваги керівників підпорядкованих установ та організацій ! Сьогодні розпочались навчання операторів та відповідальних газових котелень та котелень на твердому паливі. пропонуємо вам ознайомитись  з екзаменаційними білетами