28 Квітня, 2021 р., 12:48
Шановні жителі Чаплинської громади, пропонуємо прийняти участь в он-лайн голосуванні на визначення переможця конкурсу на кращий дизайн-проект ( у конкурсі приймає участь 5 проектів) оформлення стін приміщення Коворкінг центру, який створюється в рамках проекту «Створення Центру розвитку молодіжного та соціального підприємництва – Коворкінг-простір в Чаплинській ТГ», що реалізується у співфінансуванні Чаплинською селищною радою та Програмою DOBRE.
23 Квітня, 2021 р., 18:07
До Вашої уваги доводиться інформація, що 24.04.2021 року з 09.00 до 13.00 годин,  на території селища в районі вулиці Паркова будуть проводитися навчання з тактичної підготовки ЗС України.
21 Квітня, 2021 р., 16:53
Що таке легалізація заробітної плати та зайнятості населення і чому це важливо? Тому, що легальна робота – це  гарантія соціального захисту.
15 Квітня, 2021 р., 14:18
Чаплинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення  2-х вакантних посад: спеціаліст Служби у справах дітей Чаплинської селищної ради Херсонської області.
15 Квітня, 2021 р., 11:31
З метою попередження можливих диверсійних та терористичних проявів, Управління Служби безпеки України в Херсонській області звертається до свідомих громадян з проханням, у разі отримання інформації про підозрілих осіб, які нещодавно прибули до прикордонних районів Херсонської області з невідомою метою та поводять себе приховано – повідомити про це оперативного чергового Управління СБ України в Херсонській області за наступними номерами телефону: міський 0552-42-21-29 моб. 097-131-24-71
15 Квітня, 2021 р., 09:06
СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання у Херсонській області
13 Квітня, 2021 р., 15:22
Склад вакцин проти COVID-19 залежить від технології, що використовувалася для їх розробки.
13 Квітня, 2021 р., 14:55
З 8 квітня при в’їзді до міста Херсона зі сторони Миколаєва, на стаціонарному пункті поліції «Консул», буде встановлено карантинний блок пост для здійснення температурного скринінгу осіб, які прибувають до області або залишають її межі.
12 Квітня, 2021 р., 21:33
Всі ви знаєте що на території стадіону «Освіта» збудовано сучасний скейт-парк доступ до якого вільний для всіх без обмежень. Але є правила поводження та безпечних занять на цій споруді. Звертаємо увагу батьків з маленькими дітьми, які приходять щоб діти побігали по фігурах скейт-парку, для цього збудовані дитячі майданчики.