Щодо прийняття на військову службу за контрактом

Дата: 16.12.2021 14:05

У зв’язку з формуванням батальйону територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України, який буде дислокуватись в Херсонській області, прошу Вас поширити наступну інформацію:

Розпочато відбір особового складу для проходження військової служби за контрактом у батальйон територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Запрошуються кандидати з числа осіб рядового, сержантського та офіцерського складу, віком від 20 до 55 років. Місце проходження служби – у м. Таврійськ Каховського району Херсонської області.

Звертатися за адресою: смт Чаплинка, вул. Спартака, 12,                     тел. (05538) 2-18-58, третій відділ Каховського районного територіального  центру комплектування  та соціальної підтримки Херсонської області.

Начальник третього відділу

Каховського районного територіального

центру комплектування  та соціальної підтримки

підполковник  Геннадій КУЦЬ