22 Лютого, 2022 р., 08:39
21.02.2022 року Чаплинська територіальна громада прийняла участь в установчій онлайн зустрічі, як потенційна громада в пілотному проєкті «Німецько-Український агрополітичний діалог» за підтримки Всеукраїнської Асоціації Громад.
18 Лютого, 2022 р., 11:50
Щорічно 20 лютого вся Україна вшановує людей, які не пошкодували свого життя заради майбутнього нашої країни. Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану.
16 Лютого, 2022 р., 16:05
         З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість Указом Президента України 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання.
16 Лютого, 2022 р., 15:39
         Чаплинська центральна бібліотека увійшла в 20-ку пілотних бібліотек серед громад України для участі по реалізації унікального проекту «Охорона здоров’я та профілактика захворювань через бібліотеки та літературу».
04 Лютого, 2022 р., 08:18
За участі першого заступника селищного голови Віремейчик А.М. спільно з представником ТОВ «Сивашенергопром» Немченком А.М. в с.Першоконстянтинівка відбулась зустріч з мешканцями села та власниками ВРХ. Розглянуто ряд питань: 1. Функціонування пасовища на території громади; 2.Ремонт доріг; 3.Втілення  соціальних проектів на селі. Всі зауваження мешканців Першоконстянтинівки взяті до уваги над якими буде проводитися робота.
03 Лютого, 2022 р., 16:07
                                       Українці хворіли на 5 млн днів довше у 2021 році