28 Січня, 2022 р., 15:49
Під головуванням  першого заступника селищного голови, заступника голови комісії, за участі керівників ГУНП Чаплинського відділення N3 та Чаплинського відділення ДСНС Проведено засідання комісії ТБта НС
28 Січня, 2022 р., 15:38
        У місті Херсоні розпочався і триває ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, у якому беруть участь команди Чаплинської селищної ради. Відбулися обласні олімпіади з географії та математики, у яких із шести учасників нашої громади троє стали переможцями: з географії – учні ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Кобзар Яків (9 клас, учитель Процун І.В.) та Кобзар Тимофій (10 клас, учитель Парасків К.В.) вибороли третє та друге місця відповідно, а учень ОЗ «Чаплинський ліцей» Божевський Михайло (9 клас, учитель Горбач Н.Г.) став третім в області з математики.
28 Січня, 2022 р., 14:25
         29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.
27 Січня, 2022 р., 10:23
З метою вшанування пам’яті загиблих жертв Голокосту в Україні в центральній бібліотеці в режимі онлайн відбувся урок – реквієм «Гірка пам'ять Голокосту». Бібліотекарі для користувачів презентували книжкову виставку «Історія пам’ятає минуле». Пам'ять про Голокост необхідна нам, щоб наші діти ніколи не були жертвами або байдужими спостерігачами проявів ворожнечі. Тепер, коли Голокост відходить у минуле, нинішнє покоління має продовжити естафету пам'яті і відстоювати гідність людини.
24 Січня, 2022 р., 11:42
пеглянути на Дія. Цифрова освіта.
24 Січня, 2022 р., 11:31
Ми – це Україна!
22 Січня, 2022 р., 08:58
Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу –Дня Соборності України!
21 Січня, 2022 р., 15:36
 22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки 1918 року та Акт Злуки українських земель рівно через рік – 1919-го.
20 Січня, 2022 р., 15:29
З метою реалізації Указу Президента України від 05 листопада 2021 року «Про рішення РНБО України «Про План оборони України» проведено нараду  «Про реалізацію заходів цивільного захисту на території Чаплинськоі громади» Одним із ключових питань:  Придатність об’єктів цивільного захисту  до прийняття громадян у випадку загрози під час військового та надзвичайного стану. Прийнято рішення: Провести додаткове інспектування об’єктів цивільного захисту.