Чаплинською громадою відзначено День працівника соціальної сфери

Дата: 03.11.2017 20:39

«Життя людини до тих пір має цінність,

поки людина може допомагати іншим»

Іван Франко

День працівника соціальної  сфери - це свято всіх, хто робить людям добро, кому притаманна душевна щирість, прагнення полегшити життя всіх, кому потрібна допомога.

Повсякденна діяльність працівників соціальноі сфери – це реалізація державноі політики, спрямованоі на поліпшення добробуту як працюючого населення, так і найвразливіших його верств.

04 листопада 2017 року в Комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Культурно-мистецький Центр» відбулося святкування  Дня працівників соціальної сфери Чаплинської громади.

Працівників соціальної сфери привітали зі святом: заступник голови Чаплинської селищної ради Яшний О.М., секретар Чаплинської селищної ради Котик І.І., виконуюча обов’язки директора Комунальної установи Чаплинської селищної ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Вознюк О.О., керівник Комунального закладу Херсонської обласної ради «Чаплинський геріатричний пансіонат» Осадча В.В., директор комунальної установи  Чаплинської селищної ради «Центр соціальних послуг» Ращупкіна А. М.

Під час урочистостей кращих працівників було нагороджено грамотами та грошовими винагородами Чаплинського селищного голови Фаустова О.Г.

Відбувся святковий концерт, на якому лунали пісні Лідії Шемельчук (комунальний заклад «Чаплинська музична школа»), ансамблю «Чайка» (клуб «Ветеран»), Анатолія Павлюка і Крістіни Іноземцевої (комунальний заклад «Культурно-мистецький Центр»).

Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки за своїм службовим обов'язком, а й за велінням совісті та покликом душі.

Ведучі свята Ірина Суханова та Ірина Міщенко побажали соціальним працівникам міцного здоров’я, наснаги, здійснення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у справі милосердя.