У Чаплинській громаді відбувся конкурс читців  «Наша земля – Україна»

Дата: 10.11.2017 15:04

10 листопада 2017 року на базі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський будинок творчості дітей та юнацтва» проведено ІІ етап щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна».  У конкурсі прийняли участь  50 дітей з 9 навчальних закладів Чаплинської громади.

У І (молодшій) віковій категорії диплом І ступеня отримали Федорін Микола (опорний заклад Чаплинська спеціалізована школа) та Луценко Тетяна – (опорний заклад Чаплинська спеціалізована школа).

Дипломом ІІ ступеня нагороджені Усманова Еліф  (Балтазарівська ЗОШ) та Куйдан Катерина (Балтазарівська ЗОШ)

Диплом ІІІ ступеня отримали Кондратенко Каріна (Скадовська ЗОШ),              Саркісова Ольга (Балтазарівська ЗОШ) та Гмиря Анастасія (КЗ «Чаплинський будинок творчості дітей та юнацтва»).

У ІІ (середній) віковій категорії Дипломом І ступеня  нагороджені Герасимчук Данило (Скадовська ЗОШ) та Збризький Сергій (опорний заклад НВК «Чаплинська школа-гімназія»).

Диплом ІІ ступеня отримали Дербащі Ісмаїл (Першокостянтинівська ЗОШ), Надірадзе Альбіна (Скадовська ЗОШ).

Дипломом ІІІ ступеня нагороджені Яшна Поліна (опорний заклад Чаплинська спеціалізована школа) та Скричевська Оксана  (КЗ «Чаплинський  будинок творчості дітей та юнацтва»).

У ІІІ (старшій) віковій категорії Дипломом І ступеня нагородили Дмитерко Вікторію (опорний заклад Чаплинська спеціалізована школа),  Дрозда Владислава  (опорний заклад НВК «Чаплинська школа-гімназія»), Пєтух Анастасію (опорний заклад НВК «Чаплинська школа- гімназія»).

Диплом ІІ ступеня отримала Кібарова Заріна (опорний заклад Чаплинська спеціалізована школа). Дипломом ІІІ ступеня були нагороджені Рибчук Станіслав (опорний заклад НВК «Чаплинська школа- гімназія») та                                 Байдукова Каріна (Балтазарівська ЗОШ).

У категорії «Авторське читання» Бурлак Марія (опорний заклад НВК «Чаплинська школа-гімназія») нагороджена Дипломом І ступеня.

Усі учасники показали високий рівень підготовки, а переможці представлять нашу громаду у м. Херсон на ІІІ етапі Конкурсу 25 листопада 2017 року. Побажаємо їм успіху і перемог!

Ірина Мілейко,

культорганізатор КЗ «Чаплинський селищний

будинок творчості дітей та юнацтва»