У комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» проведено тематичну лекцію – концерт, присвячену творчості видатного композитора Р. Лісової

Дата: 14.12.2017 20:27

Стало традицією в грудні місяці в комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа»  проводити тематичні лекції – концерти присвячені творчості видатних композиторів.

З метою популяризації сучасної української музики, 7 грудня 2017 року в музичній школі був проведений творчий вечір, присвячений українському композитору Руслані Лісовій, твори якої набувають популярності в Україні.

Твори Р. Лісової різножанрові: це дитячі пісні, твори для вокальних ансамблів та солістів, інструментальні твори для фортепіано, бандури та інструментальних ансамблів.

Підготували сценарій та провели лекцію – концерт  Гладушко А.В. та Козачок І.А.

У концерті прийняло участь 32 юних музиканти:

Солісти та дуети:  Гмиря В., Войтюк В., Смірнова Д, Вечірко Д., Шумельчук Н., Денисенко М, Кобзар Т., Яшна П. та Денисенко Ю., Шимитило К., Третяк С., Мельник В., Грабко Б. та Туналай Е., Янковська М.- А.

Вокальний ансамбль «Вишиванка»: Мельник В., Яшна П., Рогальська А., Денисенко Ю., Шимитило К., Абібулаєва С., Возняк С., Мальченко А., Вечірко Д., Юхновська А., Шевченко В. (керівник Гладушко А.В., концертмейстер Козачок І.А.).

Вокальний ансамбль «Співаночка»:  Дмитерко С., Кравець К., Копаненко С., Ніколенко С., Третяк С., Яцюк О., Романенко А., Жогло К., (керівник Скрічевська Є.О. концертмейстер Гладушко А.В.)

Дитячий вокальний ансамбль «Музичні краплинки»: Федорін М., Божко П., Греул А., Бутенко М., Бутенко І., Іващенко П., Куліш М. (керівник Гладушко А.В. концертмейстер Козачок І.А.).

Підготували учнів до концерту викладачі: Гладушко А.В., Воронкова О.О., Козачок І.А., Яковенко Т.В., Шумельчук Л.В., Скричевська О.В.

Виконавці зачарували слухачів своїм глибоким проникненням  у драматургію музичного твору, блискучим володінням музичним інструментом, голосом та артистизмом виконання.