У Чаплинській громаді відзначено День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2017 16:07
Кількість переглядів: 1068

         14 грудня 2017 року в малій залі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Культурно-мистецький центр» відбувся урок пам’яті «Атомне століття раною горить», присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Вказаний урок пам’яті організовано та проведено відділом культури та комунальними установами Чаплинської селищної ради «Чаплинська централізована бібліотечна система», «Культурно-мистецький центр».

На заході були присутні заступник Чаплинського селищного голови Яшний О.М., голова Чаплинської районної державної адміністрації Бурейко О.А., учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, студенти Чаплинського аграрного ліцею, представники підприємств, установ, організацій громади та громадськість.

Ведучі бібліотекарі Ірина Міщенко та Ірина Суханова розповіли про саму страшну трагедію людства – аварію на Чорнобильській АЕС. Мужні сини і дочки України своїми життями жертвували, щоби приборкати вируюче немилосердне полум’я смертоносної радіації. Ця трагедія увійшла в історію, в усі хроніки людства як невигойна рана на тілі України.  Увесь цей жах відгукнувся болем у серцях мільйонів людей.

Виступаючі звернулись до учасників ліквідації наслідків аварії зі словами глибокої вдячності за їх ратний подвиг і патріотизм. Наш священний обов’язок, завжди пам’ятати гіркі сторінки історії, аби це не повторилося.

На заході поіменно згадали тих ліквідаторів, хто вже пішов із життя через важкі хвороби, та тих, хто продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.

До уваги присутніх демонструвався фільм «Чорнобиль – наш довічний біль». Анатолій Павлюк та Крістіна Іноземцева виконали пісні «Героям слава», «Благослови Україну».

Всі охочі могли ознайомитись з книжками, присвяченими Чорнобильській трагедії, виставку яких організовано комунальним закладом «Чаплинська централізована бібліотечна система»

Захід завершився покладанням квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії, розміщеного на площі у центрі селища Чаплинка.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора