Спортивна гордість Чаплинської громади

Дата: 26.12.2017 19:09
Кількість переглядів: 1393

Чаплинка завжди славилася спортивним духом, досягненнями професійних спортсменів, аматорів, активістів спорту та здорового способу життя. Так, минулого тижня в нашій громаді відбулися два спортивних заходи.

22 грудня на базі опорного закладу «Чаплинська спеціалізована школа                         І-ІІІ ступенів» було проведено змагання з пляжного волейболу серед учнів                           2001 року народження і молодше за програмою Спартакіади загальноосвітніх навчальних закладів Чаплинської об’єднаної територіальної громади (головний суддя: Гмиря С.А.- вчитель фізичної культури ОЗ «Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів»).

Попереду були Першокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів та учні опорного закладу «Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів».  Серед дівчат перше місце зайняла Першокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Юнаки опорного закладу «Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів» теж стали переможцями. Друге почесне місце згадані навчальні заклади вибороли також, але змінивши гендерні позиції навпаки: хлопці -з Першокостянтинівки та дівчата- з Чаплинки.

Крім того, у змаганнях прийняли участь Балтазарівська та Скадовська  загальноосвітні школи, які стали третіми та четвертими відповідно. За підсумками змагань спортсменів відзначено як особистими, так і командними грамотами, а переможці отримали  кубки.

23 грудня 2017 року у приміщенні комунального закладу «Будинок творчості дітей та юнацтва Чаплинської селищної ради» відбувся відкритий Новорічний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат за підтримки голови Чаплинської селищної ради Олексія Георгійовича Фаустова. У змаганнях прийняти участь вихованці гуртків з вільної боротьби комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» під керівництвом керівників гуртків – Алірізаєва М.М.,  Горобец Ф.В. та чотирьох запрошених команд з м. Каховки,  с. Чорнобаївки, с. Веселе Білозерського району та с. Козацьке Каховського району Херсонської області.

Відомо, що наполегливі тренування завжди дають свої позитивні результати. Тож, відрадно, що наші борці показали справжню бійцівську майстерність, посівши у кожній заявленій ваговій категорії призові місця.

У ваговій категорії 18 кг. маємо чемпіонів - Зіневич Радіон (І місце), Ковальов Олексій (ІІ місце), Рагімов Халіл (ІІІ місце).

Гмиря Андрій (І місце) та Костюченко Михайло (ІІІ місце) вибороли призові місця у ваговій категорії 21 кг.

Фазаіров Анвар став третім у ваговій категорії 24 кг.

Серед борців, які мають 30 кг. здобули І місце - Мальченко Олександр,                       ІІІ місце - Цимбал Марк.

Подшивайлов Гліб (ІІ місце), Кулик Роман (ІІІ місце) - 29 кг.;

Халілов Шакір (І місце ) - 35 кг.; Данилов Данило (І місце) – 40 кг.;

Асланов Алі (І місце), Карпов Микола (ІІ місце) - 60 кг.

Скричевський Андрій (І місце), Водка Дмитро ( ІІ місце) - +85 кг.

Серед дівчат результати наступні: Царюк Карина (ІІ місце) - 25 кг.,  Григорьєва Катерина (І місце)- 30 кг, Ящик Аліна (ІІ місце) – 30 кг., Зінкевич Марія (ІІІ місце)- 30 кг., Левицька Діана (І місце) – 55 кг.

Юні борці були нагороджені грамотами та медалями.

Щиро вітаємо наших спортсменів з високими результатами, бажаємо нових спортивних звершень та перемог, адже вони є гордістю нашого краю.