Дякуємо за допомогу !

Дата: 24.01.2018 17:00

ПОДЯКА

Висловлюємо щиру вдячність усім, хто надав допомогу по очищенню вулиць та доріг Чаплинської територіальної громади від снігу, ліквідації наслідків негоди, зокрема, директору ТОВ «Чаплинський комунальник» Максименко В.М., директору Чаплинського управління зрошувальних систем Шкуруті О.М., директору ЗАТ «Чаплинський комбікормовий завод» Куцаку М.Т., директору ПАТ «Чаплинський маслосирзавод» Басманову С.В., керівнику ТОВ «Украгросолід» Сидоренку В.В., керівнику ТОВ «Сіна» Назарчуку А.А.,  керівнику ПП» Рін-Агро» Окуненку І.М., керівнику ПСП «Альфа-Агро» Брагінцю І.В., керівнику ПП «Органік-Сістемс» Вірченку В.В., керівнику ТОВ АП «Зоря-Юг» Кунгурову Р.В., керівнику СТОВ «Нива» Зайченку Р.Є., керівнику ПрАТ «Фрідом Фарм» Чуприні О.П., керівнику ПП «Красна Поляна Агро 2007» Сєрбіну В.М., ПП «Тандем» Сікозі О.В., ПП «Кудрявець» Кудрявцю І.М., ПП «Телештан» Телештану С.Я.

З повагою,

селищний голова     Фаустов О.Г.