Створення Молодіжної ради Чаплинської селищної ради

Дата: 26.01.2018 16:28

26 січня 2018 року відбулась зустріч ініціативної групи по створенню Молодіжної ради Чаплинської селищної ради з керівництвом громади. В зустрічі взяли участь заступники голови селищної ради Полещук В.М. та Яшний О.М.

Метою утворення Молодіжної ради є  здійснення координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації молодіжної політики, сприяння участі молоді Чаплинської ОТГ у формуванні та реалізації молодіжної політики громади.

Заступники голови селищної ради закликали молодь до співпраці та запевнили, що ініціативи майбутньої Молодіжної ради будуть враховуватись при прийнятті рішень.

Члени ініціативної групи мали можливість поспілкуватись з керівником Центру соціальних послуг Чаплинської селищної ради Ращупкіною А.М., яка має значний досвід реалізації молодіжних проектів у громаді, і вона також підтвердила готовність до співпраці з молодими активістами.

Установчі збори Молодіжної ради Чаплинської ОТГ заплановано на 02 лютого 2018 року.