Спортсмени Чаплинської громади – учасники ХХХ легкоатлетичного пробігу «Десант-44»

Дата: 19.03.2018 16:32

Відчути всю напругу і навантаження справжньої дальньої дистанції мали можливість у суботу 17 березня в м. Херсоні легкоатлети Чаплинської ОТГ, вихованці комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки», учні ОЗ НВК «Чаплинська школа-гімназія» (керівник Яцюк Н.А.).

П’ятеро фанатів бігу, не дивлячись на погодні умови, прийняли участь у ХХХ легкоатлетичному пробігу «Десант-44», присвяченому визволенню Херсону від німецько-фашистських загарбників. Всього у пробігу взяли участь більше 100 легкоатлетів області.

Імена наших юних спортсменів озвучимо окремо, адже вони гідно представили Чаплинську громаду на обласному рівні, здолавшии неабиякі дистанції:

- Ніколенко Олексій (7 км.) - 34,47 хв.;

- Сікотинський Ілля (7 км.) - 34,49 хв.;

- Бериславський Данило (7 км.) - 34, 57 хв.;

- Трюхан Оксана  (7 км.) - 38, 03 хв.;

- Вечірко Вячеслав (13 км.)- 58,28 хв.

Щасливих спортсменів нагороджено почесними  грамотами.

Вітаємо учасників змагань та бажаємо у майбутньому стати бігунами-марафонцями.

А. Фільшина,

методист комунального закладу