Дата: 21.03.2018 13:58

Навчання для громад на тему «Галузеві реформи – соціальний захист: теорія і практика» відбулось 20 березня 2018 року на базі Херсонського центру розвитку місцевого самоврядування.

Серед учасників – представники об’єднаних територіальних громад Херсонської області.

Спікери – заступник директора Херсонського обласного центру соціальних служб для дітей та молоді Богдан Руденко ,   заступник директора Департаменту фінансів Наталії Царенко, директор Департаменту соціального захисту населення Геннадій Причина.

Під час заходу учасники отримують інформацію щодо алгоритму реалізації функцій соціальних послуг на рівні ОТГ, видатків на соціальний захист населення за рахунок власних доходів ОТГ, субвенції з державного бюджету на здійснення програм соціального захисту населення та можливість співпраці об’єднаних територіальних громад з представництвом департаменту фінансів, розподілу повноважень органів державної влади та органів місцевого самоврядування у сфері соціального захисту населення

Керівник комунальної установи «Центр соціальних послуг» Чаплинської селищної ради також серед спікерів заходу – ділиться з учасниками досвідом Чаплинської ОТГ в реалізації державної соціальної політики на рівні громади.