Вітаємо наших джур з 4 місцем у ІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Джура» - 2018: «Південний форпост».

Дата: 12.06.2018 15:50

10 травня 2018 року, рій «Турбаївці» ОЗ НВК «Чаплинська школа-гімназія», який представляв Чаплинську територіальну громаду,  повернувся з ІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

За першість змагалися команди з 23-х районів, міст та селищних рад Херсонської області.

За результатами запеклої боротьби юні джури вибороли загальнокомандне 4 місце, але здобули перемогу та зайняли призові місця з окремих видів змагань:  І місце - "У колі друзів" (візитка), І місце – таборування, ІІ місце - "Відун" (історія), ІІ місце – орієнтування та І місце – стрільба.

Окрема вдячність керівнику Тетяні Мончик та заступнику керівника Наталії Яцюк.

Хоча команді і не вдалося виграти кубок, вони довели, що проявивши кмітливість, артистичність, оригінальність та розум достойні представляти Чаплинську громаду на рівні області.

Нехай усім джурам таланить у їхніх добрих справах, а доля береже від усіх негараздів, віри в краще майбутнє України, любові та надії.