12 червня 2018 року - Всесвітній день боротьби за ліквідацію дитячої праці.

Дата: 12.06.2018 14:56

«Якщо ви продовжуєте використовувати

дитячу працю як засіб для боротьби з

бідністю, то в результаті у вас буде і те, і інше»

- Грейс Ебботт

Саме в цей день комунальною установою «Центр соціальних послуг» Чаплинської селищної ради, в приміщенні Чаплинської селищної ради, проведено захід «НІ- дитячій праці» для дітей 4-6 класів Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів та НВК «Чаплинська школа-гімназія».

Щороку дитяча праця привертає все більшу увагу, тому з дітьми обговорювались питання залучення малолітніх до найгірших форм праці та шляхи їх попередження. Під час заходу діти переглянули відеоролик «Дитяча праця в Україні» з подальшим його обговоренням.

Наостанок - написали свої побажання та думки щодо залучення дітей до важкої праці на повітряних кульках.

За даними експертів, близько 170 млн. дітей у всьому світі віком від 5 до 14 років працюють. Щонайменше одна дитина в Україні гине, а 20 – травмуються під час робіт кожного року. Маємо надії, що кожна дитина, яка відвідала захід та діти Чаплинської ОТГ ніколи не потраплять до сумної статистики постраждалих від найгірших форм праці.