Правова допомога внутрішньо переміщеним особам

Дата: 25.05.2018 13:55

З робочим візитом Чаплинку відвідали представники  громадської організації «Десяте квітня».

Під час візиту зустрілись з керівником Чаплинського бюро правової допомоги Чавурською О.В. та директором КУ Центр соціальних послуг» Чаплинської селищної ради Ращупкіною А.М.

Гості презентували проект  «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на півдні України», який реалізується за підтримки Агентства ООН у справах біженців.

В рамках проекту внутрішньо переміщеним особам надається правова допомога, здійснюється індивідуальна підтримка найуразливіших осіб з цієї категорії та гарантується екстрений індивідуальний захист. Також передбачена підтримка спільнот внутрішньо переміщених осіб.

Всі види допомоги в рамках проекту надаються безкоштовно.

За результатами робочої зустрічі всі сторони домовились про співпрацю та партнерство в рамках вищезазначеного проекту.