Представники Чаплинської громади покорили серця глядачів ІІ Обласного етно-фольк фестивалю «Перлина степу»

Дата: 27.05.2018 20:23

26 травня 2018 року на базі історико-розважального комплексу «Зелені Хутори Таврії», за підтримки управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, відбувся ІІ Обласний етно-фольк фестиваль «Перлина степу».

У фестивалі народної творчості взяли участь творчі, самобутні колективи області. Всього було 70 номерів.

Не упустивши нагоди, Чаплинська територіальна громада взяла участь у вказаному фестивалі.

Чаплинську громаду гідно представляв хореографічний колектив студії сучасного танцю «Азарт»  комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» (керівник Л. Нірода).

Гарно вбрані, закохані в український танець учасниці колективу добре показали свої вміння сучасної хореографії тамтешній публіці, яка в свою чергу віддячила їм бурхливими оплесками.

Колектив виконав два танці: «Купальський віночок» та «Український ф`южен».

Члени журі відмітили емоційність виступу, сценічну культуру та виконавську майстерність нашого колективу.

За результатами фестивалю, неймовірно талановиті та гарні дівчата колективу студії сучасного танцю «Азарт»  були нагороджені Дипломом «Талановита Україна» та цінними подарунками.

Вітаємо учасників та керівника студії сучасного танцю «Азарт».  Бажаємо нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій!

Нехай Ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників!