Представники Чаплинської громади вибороли почесні місця у ХІІІ обласному конкурсі військово-патріотичної пісні «Опалені війною»

Дата: 07.05.2018 15:17

5 травня 2018 року відбувся ХІІІ обласний конкурс військово-патріотичної пісні «Опалені війною», що проходив у смт. Горностаївка Херсонської області.

У конкурсній програмі взяли участь вокальні ансамблі, хореографічні колективи, малі форми, окремі виконавці та читці.

Обласним журі оцінювалася виконавська майстерність за віковими категоріями.

Чаплинську об`єднану територіальну громаду представляли Георгій Шаповаленко - соліст дитячого вокального гуртка «Веселі нотки» комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» (керівник К. Іноземцева) та танцювальний колектив «Аура» комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський будинок творчості дітей та юнацтва» (керівники Т. Вакулко та А. Бахмаєр).

У черговий раз Георгій Шаповаленко, завдяки своєму чудовому голосу, виборов ІІ місце у номінації «Вокал», а танцювальний колектив «Аура» отримали почесне ІІІ місце, чим прославили нашу Чаплинську громаду.

Переможці були нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками.

Вітаємо учасників та керівників з перемогою! Бажаємо нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій! Нехай Ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників!