Дата: 07.05.2018 15:15

07 травня 2018 року в комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» проведена літературно - музична композиція "Віра в Перемогу", присвячена вшануванню Дню пам`яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У заході прийняли участь директор комунального закладу Чаплинської селищної ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Вознюк Ольга Олександрівна, директор комунального закладу Чаплинської селищної ради Чаплинський культурно-мистецький центр» Хільченко С.В., солісти вокального ансамблю «Чайка».