У Чаплинській об’єднаній територіальній громаді проведено акцію «За чисте довкілля»

Дата: 05.04.2018 15:05
Кількість переглядів: 1010

05 квітня 2018 року, перед Великоднем, за ініціативи Чаплинської селищної ради організовано та проведено акцію «За чисте довкілля» по благоустрою Чаплинської об’єднаної територіальної громади – селища Чаплинка, сел Магдалинівка, Червона Поляна, Кучерявоволодимирівка, Балтазарівка, Скадовка, Першокостянтинівка.

У заходах по благоустрою громади прийняли участь працівники Чаплинської селищної ради та її структурних підрозділів – відділу освіти, молоді та спорту, відділу культури, комунальні заклади «Чаплинський дитячий будинок творчості дітей та юнацтва», «Чаплинська дитяча музична школа», «Чаплинський культурно-мистецький центр», «Чаплинська централізована бібліотечна система», шкільні та дошкільні заклади, працівники органів місцевого самоврядування сел, які входять до Чаплинської об»єднаної територіальної громади.

Також, до участі залучено громадськість, населення та працівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності.

У ході акції здійснено прибирання та приведення до належного санітарного стану прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, очищено від сміття вулиці, дороги та тротуари.

Здійснено прибирання, побілка бордюрів та дерев як у населених пунктах громади, так і за їх межами, на узбіччях доріг загального користування державного та місцевого значення.

 Усі учасники акції отримали задоволення від виконаної роботи та її результатів.

Селищна рада вдячна всім учасникам за вклад у благоустрій громади !

 Тільки разом можливо зробити громаду найкращою! 

Фото без опису

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора