Зональні обласні змагання з баскетболу у Чаплинській ОТГ

Дата: 26.03.2018 17:10

23 березня 2018 року на базі комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» (хлопці) та ОЗ НВК "Чаплинська школа-гімназія" (дівчата) за програмою Спартакіади відбулися обласні (зональні) змагання з баскетболу серед школярів 2001 року народження та молодших.

У змаганнях взяли участь по три команди хлопців та дівчат Чаплинського району, Хрестівської та Чаплинської об’єднаних територіальних громад.

Команда дівчат нашої громади (учениці ОЗ НВК "Чаплинська школа-гімназія", вчитель фізичної культури -Чергінська К.І.) посіла почесне перше місце в групі та вийшла до фінальної частини обласних змагань. Збірна команда юнаків Чаплинської ОТГ (учні ОЗ Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, вчитель фізичної культури - Гмиря С.А.) виборола друге місце в групі, здолавши команду Чаплинського району та поступившись в запеклій боротьбі команді Хрестівської громади.

На цьому тижні, 28-29 березня фінальні обласні змагання з даного виду спорту. Бажаємо команді дівчат ОЗ НВК "Чаплинська школа-гімназія" гарної гри та перемоги.

А. Фільшина,

методист комунального закладу