Щиро дякуємо за допомогу !

Дата: 20.09.2017 15:06

Чаплинська селищна рада, відділ освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради, педагогічні колективи шкіл Чаплинської об'єднаної територіальної громади висловлюють слова великої вдячності, найщирішої подяки депутатам Верховної Ради України Співаковському О.В., Негою Ф.Ф., голові Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєву А.А.,  начальнику управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації Криницькому Є.А. за підтримку та допомогу у поверненні коштів внаслідок неправильного розподілу освітньої субвенції між громадами Чаплинського району.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, особистого щастя, родинного затишку, мирного неба, вагомих досягнень та здійснення усіх найзаповітніших мрій.

Нехай Ваша невичерпна енергія стане запорукою нових звершень на благо України, завжди зігріває Вас людське тепло і вдячність за добрі справи.

З повагою,

Чаплинський селищний голова                                                                                                                                           О.Г. Фаустов