Зліт юних туристів-краєзнавців Херсонської області

Дата: 16.05.2017 10:09

12-14 травня 2017 року на території історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» Голопристанського району Херсонської області проходив  зліт юних туристів-краєзнавців Херсонської області.

На цих змаганнях Чаплинську об»єднану територіальну громаду гідно представляли краєзнавці з числа учнів Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів: Ісаєв Єгор, Рикунова Дар’я, Постоюк Анастасія, Олійник Денис, Глущенко Артем, Васильєв Дмитро під керівництвом вчителя географії Добровольської Надії Євгенівни та вчителя фізичної культури Теляги Володимира Євгеновича.

За результатами нелегких триденних змагань наша команда посіла І (перше) загальнокомандне місце серед 14 команд області.

Усі учасники команди отримали почесні Грамоти та медалі переможців.

Вітаємо наших краєзнавців з перемогою! Віримо у Ваш подальший успіх, адже наполегливість, воля до перемоги та бажання бути найкращими – це те, що завжди характеризувало і продовжує Вас характеризувати.