09 Грудня, 2021 р., 18:46
         Традиційно, щорічно протягом обласних новорічно-різдвяних свят в м.Херсон проводиться культурно-мистецька благодійна акція «ДоброДар». Майстрині Чаплинської ТГ оперативно відгукнулись та надали свої вироби декоративно-прикладного мистецтва на добру справу.
07 Грудня, 2021 р., 07:55
Уже стало доброю традицією в нашій державі, в грудні, коли добігають до кінця справи, намічені на рік, відзначати професійне свято – день місцевого самоврядування.
01 Грудня, 2021 р., 16:03
Міністерство економіки України та Державна служба України з питань праці спільно запустили електронну послугу щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через Портал електронних сервісів Мінекономіки.
30 Листопада, 2021 р., 15:29
Завдяки спільній роботі Мінсоцполітики та Мінцифри з цифровізації державних послуг у сфері соціального захисту від сьогодні через портал Дія люди зможуть отримати ще 7 послуг соціального характеру. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час презентації Мінсоцполітики спільно з Мінцифрою нових послуг у Дії, пов’язаних із соціальною та пенсійною сферами.
29 Листопада, 2021 р., 13:42
Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гід із державних послуг.  Підготували добірку соціальних послуг на Гіді:
29 Листопада, 2021 р., 12:00
         Щороку, в четверту суботу листопада, Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років, який забрав життя близько 10 мільйонів наших громадян.
29 Листопада, 2021 р., 10:20
      Не новина, що у системі організації харчування в закладах освіти відбуваються великі зміни. Запроваджуються нові правила і закони, нове відношення до реалізації принципів харчування. Усьому потрібно вчитися заново. Тому й запросили до Чаплинського ясел-садка №1 «Вишенька» для проведення навчання із персоналом спеціаліста Чаплинського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області  Юрчака  Віктора Віталійовича, який надав практичну допомогу тим, хто має відношення до організації харчування в закладі.       Дякуємо Віктору Віталійовичу за надані практичні поради, а начальнику управління  Лехкодеру М.Г.  за надану можливість отримати кваліфіковану допомогу.
27 Листопада, 2021 р., 07:59
27 листопада Україна на державному рівні вшановує пам’ять жертв Голодомору-геноциду 1392-1933 років.