29 Травня, 2021 р., 09:14
28 травня о 13 - 00 у приміщенні актової зали Чаплинської селищної ради (1 поверх) відбулося засідання робочої групи по проєкту ПРООН «Узбережжя Азовського моря: громадська безпека та соціальна згуртованість в умовах змін».
29 Травня, 2021 р., 09:13
«Центр розвитку молодіжного та соціального підприємництва - Коворкінг-простір в Чаплинській ТГ»
28 Травня, 2021 р., 15:03
В дитячому відділі комунального закладу «Чаплинська центральна бібліотека» відбулося підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Незалежна і єдина — моя Україна!» до 30-річчя незалежності України.
27 Травня, 2021 р., 09:14
Обмін досвідом в сфері реалізації соціальної політики вже став гарною традицією в Чаплинській ТГ. Цього тижня ми приймали колег із Великокопанівської ТГ, які працюють із сім'ями, дітьми, молоддю, людьми похилого віку та особами, що потребують стороннього догляду, опікуються захистом прав та інтересів дітей. Про свою роботу розповіли керівники КУ "Центр соціальних послуг" Ращупкіна А. М. , КУ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг" Вознюк О. О. , служби у справах дітей Чаплинської селищної ради Жогло В. В.
26 Травня, 2021 р., 14:06
Чаплинка гостинно зустрічала: Самойленко О.С – голова Херсонської обласної ради; Соболевський Ю.В - перший заступник голови Херсонської обласної ради; Шибаєв А.Л – заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації; Короленко В.М – директор департаменту охорони здоров’я ХОДА; Александров П.М – керуючий справами Херсонскої обл.ради; Хвостов В.В – депутат Херсонської обл.ради; Брусенський В.П  - голова Каховської рйонної ради; Хільченко С.В – голова Хрестівської ТГ.
14 Травня, 2021 р., 15:01
150 років від дня народження Василя Семеновича Стефаника
14 Травня, 2021 р., 14:59
         14 травня 2021 року в України вшановують пам’ять українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни.
08 Травня, 2021 р., 08:41
7 травня 2021 року в Чаплинській громаді на площі 200-річчя Чаплинки біля Обеліску Слави відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
05 Травня, 2021 р., 09:50
Протягом квітня 2021 року відділом «Центр надання адміністративних послуг» Чаплинської селищної ради надано 1007 адміністративних послуг та 1600 консультацій.