Підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Незалежна і єдина — моя Україна!» до 30-річчя незалежності України.

Дата: 28.05.2021 15:03
Кількість переглядів: 965

В дитячому відділі комунального закладу «Чаплинська центральна бібліотека» відбулося підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Незалежна і єдина — моя Україна!» до 30-річчя незалежності України.

     До участі у Конкурсі запрошувалися діти віком 6-18 років. Конкурсні роботи оцінювалися у трьох вікових групах:

- читачі-учні 1-4 класів;

- читачі-учні 5-8 класів;

- читачі-учні 9-11класів.

      Учасники готували конкурсну роботу, яка за змістом і жанром відповідає загальній ідеї Конкурсу за трьома категоріями: «Малюнок», «Вишивка» та «Аплікація».  Члени журі визначали по одному переможцю кожної вікової групи серед індивідуальних та колективних учасників у кожній категорії, у категорії «Аплікація» - за двома напрямами.

     В Конкурсі взяли участь 30 учасників. Члени журі дуже ретельно ознайомилися з кожною роботою і намагалися максимально об’єктивно їх оцінити.

      За результатами голосування переможцями в категорії «Малюнок» стали: Анастасія Кос (учениця 4 класу с. Першокостянтинівка), Наіля Бараташвілі (учениця 6 класу с. Скадовка) та Маргарита Пашкевич (учениця 11класу с. Червона Поляна).

     В категорії «Аплікація» переможцями стали: Андрій Лізунов (учень           2 класу ОЗНВК «Чаплинська школа-гімназія»), Денис Курганський  (учень     8 класу с. Кучерявоволодимирівка) та Дмитро Довбня (учень 9 класу             с. Кучерявоволодимирівка).

       В категорії «Аплікація» із застосовуванням техніки квілінгу перемогла колективна робота учнів 4 класу с. Червона Поляна.

      Дякуємо всім за активну участь та бажаємо творчих успіхів!

     

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора