Дата: 29.05.2021 09:13

«Центр розвитку молодіжного та соціального підприємництва - Коворкінг-простір в Чаплинській ТГ»

Чаплинська селищна рада отримала останню поставку обладнання в рамках проекту від програми #DOBRE , за що ми їм дуже вдячні. Всього отримано меблів, обладнання та техніки на суму 1 519 820 грн.:

-Верстати токарні (столярні, лобзикові, шліфувальні, свердлильні), набори для різьби, набори для стамесок, дрелі, електролобзики, шліфувальні машини, дрелі-шуруповерти, електролобзики, інструментальні скрині, пили торцовочні, пилосмоки;

-Проектор, акустична система, 5 ноутбуків, принтери, екран, магнітно-маркерна дошка, 4 кондиціонери, фотоапарат;

-Плоскошовна машина, прямострочна машина, електромеханічна швейна машина 8 шт., розпошивальна машина, оверлок 6 шт., коверлок, праска, 3 гладильних доски, комп’ютерна швейна машина, 4 парових станцій;

• Стіл розкрійний, 12 столів для швейних машинок, стійка для одежі, стільці 15 шт.

Чаплинська селищна рада займається ремонтними роботами приміщень.

Центр підтримки та розвитку молодіжного підприємництва Чаплинської ОТГ буде включати створення та облаштування відкритого Коворкінг-простору для усіх бажаючих мешканців громади, як частину відкритого молодіжного простору, а також місце для проведення тренінгів по започаткуванню та розвитку бізнесу для молоді, підприємців, фермерів, бажаючих мешканців та проведення різноманітних майстер-класів, навчальних тренінгів і семінарів.

Основні заходи:

1. Проведення ремонтних робіт приміщень і виробничих залів для Коворкінг-простору (за рахунок бюджету громади);

2. Перепланування приміщень та їх дизайн (за рахунок бюджету громади);

3. Закупівля меблів (стільці, столи тощо) для облаштування Коворкінг-простору для мешканців громади (частково за рахунок Програми DOBRE, частково за рахунок бюджету громади);

4. Закупівля демонстраційної техніки та професійного обладнання для швейної та деревообробної справи (за рахунок Програми DOBRE);

5. Висвітлення усіх етапів реалізації проекту в ЗМІ та інтернет просторі (з моменту погодження та протягом реалізації проекту).

Дякуємо керівництву програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID), експертам і консультантам програми DOBRE!????