Сьогодні відбулася робоча поїздка керівництва області до  Чаплинської громади.

Дата: 26.05.2021 14:06

Чаплинка гостинно зустрічала: Самойленко О.С – голова Херсонської обласної ради; Соболевський Ю.В - перший заступник голови Херсонської обласної ради; Шибаєв А.Л – заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації; Короленко В.М – директор департаменту охорони здоров’я ХОДА; Александров П.М – керуючий справами Херсонскої обл.ради; Хвостов В.В – депутат Херсонської обл.ради; Брусенський В.П  - голова Каховської рйонної ради; Хільченко С.В – голова Хрестівської ТГ.

Гості відвідали ЦНАП, стадіон «Освіта», Чаплинську лікарню, де  керівнику закладу   Козаченко Н.В. було вручено  апарат ШВЛ. Після чого було проведено нараду  стосовно діяльності Центру первинної медико санітарної допомоги Чаплинської територіальної громади. Обговорено ряд важливих питань, щодо надання якісних медичних послуг мешканцям не тільки Чаплинської ТГ, а й жителям колишнього Чаплинського району в цілому !