Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

18 Листопада, 2021 р., 15:12
Упродовж січня – жовтня 2021 року до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло 3,3 млрд гривень податку на доходи фізичних осіб. За словами в о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима, цей показник на 20% або 558 млн гривень перевищує суму, сплачену торік.
18 Листопада, 2021 р., 10:11
         За даними відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, упродовж січня - жовтня 2021 року платники податків Чаплинської селищної територіальної громади перерахували до державного бюджету 4,4 млн гривень військового збору.
18 Листопада, 2021 р., 08:09
На початку нинішнього року в Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі обліковувалось 15 тисяч громадян, які мають податковий борг. Загальна сума їх заборгованості складала 234,7 млн гривень.
16 Листопада, 2021 р., 16:22
         За інформацією в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима, протягом січня-жовтня 2021 року фізичні особи – підприємці сплатили до місцевих бюджетів 727 млн гривень єдиного податку.
16 Листопада, 2021 р., 11:21
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що у разі зміни прізвища, адреси чи інших даних, які вносяться до облікової картки платника податків, громадяни зобов’язані протягом місяця з дня виникнення таких змін повідомити контролюючі органи. Для цього необхідно подати Заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (форма № 5ДР), а для громадян, які обліковуються за серією та/або номером паспорта, – Заяву про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (форма № 5ДРП). Подати заяву потрібно особисто або через законного представника чи уповноважену особу до контролюючого органу за місцем проживання, у разі зміни місця проживання – до контролюючого органу за новим місцем проживання. Особи, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, подають зазначені заяви особисто або через представника до будь-якого контролюючого органу.
12 Листопада, 2021 р., 14:24
Чаплинська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звертає увагу платників податків, що з 01 грудня 2021 року розмір мінімальної заробітної плати зросте до 6500 гривень. Це передбачене ст. 8  Закону України «Про державний бюджет України на 2021 рік».
08 Листопада, 2021 р., 16:14
Коли підприємець - єдинник через податковий борг
08 Листопада, 2021 р., 16:13
Протягом січня – жовтня 2021 року роботодавці Херсонщини перерахували до соціальних фондів понад 4,3 млрд гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, цьогорічні надходження єдиного соціального внеску на 776,4 млн гривень перевищили відповідний показник попереднього року.
02 Листопада, 2021 р., 09:35
Коли підприємець - єдинник через податковий борг
01 Листопада, 2021 р., 12:52
У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі затверджено План проведення сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» посадовими особами на листопад 2021 року.