Залучення молоді Чаплинської ОТГ до участі в прийнятті рішень та формуванні молодіжної політики на місцевому рівні

Дата: 02.02.2018 23:35

Чергова організаційна зустріч з питань створення та налагодження ефективної діяльності Молодіжної ради Чаплинської ОТГ відбулась 02 лютого 2018 року.

Завдяки допомозі фахівців програми DOBRE Ольги Жукової та Наталії Дорофєєвої зустріч пройшла не тільки змістовно, а й у цікавому форматі, адже керівництво громади, як і експерти, націлені на максимальне залучення молоді не тільки до діяльності у майбутній Молодіжній раді, а й до процесу її утворення.

Учасники заходу, об’єднавшись в групи, опрацьовували проект Положення Молодіжної ради. Далі – презентували напрацювання, висловлювали пропозиції до змісту документу.

Найближчим часом документ буде допрацьовано  з урахуванням пропозицій та побажань учасників зустрічі та затверджено розпорядженням голови селищної ради.

А далі – початок роботи. І ми впевнені, що плідної співпраці !