Представники Чаплинської територіальної громади стали призерами чемпіонату Херсонської області з вільної боротьби

Дата: 31.01.2018 16:37

З 26 по 27 січня 2018 року в м. Херсон відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років. З метою широкого залучення молоді до занять спортом, зокрема боротьбою до участі у даних змаганнях були запрошені 9 команд Херсонської області.

Команду Чаплинської об’єднаної територіальної громади представили троє борців, колишніх вихованців комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки» (керівник гуртка М.М. Алірізаєв). Виступ нашої команди виявився дуже вдалим, де кожен спортсмен завдяки наполегливим тренуванням показав відмінний результат, посівши призові місця: Колотій Павло (вагова категорія 92 кг) – ІІ місце; Алірізаєв Ельдар (вагова категорія 79 кг) – ІІІ місце, Рагімов Раміз (вагова категорія 70 кг) – ІІІ місце. Переможці та призери були відзначені грамотами та медалями.

Практично усі виїзди борців відбуваються завдяки щедрій допомозі нашого селищного голови  Фаустова О.Г., який завжди піклується про молоде підростаюче покоління, котре прагне досягти високих результатів та успів у спорті. Також участь у змаганнях не обходиться без батьківської моральної та матеріальної підтримки. Тож усім велика вдячність!

А. Фільшина,

методист комунального закладу