Тренінг «Ґендерно-орієнтоване бюджетування: як і навіщо враховувати потреби різних груп населення в стратегіях, проектах, програмах, бюджетах».

Дата: 31.01.2018 08:44

В Чаплинській ОТГ 29-30 січня 2018 року відбувся тренінг «Ґендерно-орієнтоване бюджетування: як і навіщо враховувати потреби різних груп населення в стратегіях, проектах, програмах, бюджетах».

Тренінг провели фахівці програми DOBRE Ольга Жукова та Юлія Малько, на тренінгу був присутній Максим Ліушан – регіональний координатор Програми Жінки-лідери, які також зустрілись з головою селищної ради Фаустовим О.Г. щодо готовності керівництва громади до співпраці

Під час заходу, опрацьовано наступні питання:

• Можливості громад у забезпеченні рівності жінок і чоловіків в умовах децентралізації
  • Місцеві ресурси для врахування інтересів та потреб жителів громад
  • Включення гендерних питань у місцеві програми, проекти та бюджет
  • Гендерно-орієнтоване бюджетування та його переваги для громади

Базовий тренінг став лише першим кроком на шляху Чаплинської ОТГ в інтегруванні гендерного підходу у планування та бюджетування.

Захід пройшов у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»(DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).