Чаплинська селищна рада приєдналась до проведення в  Херсонській області всеукраїнського проекту «Озеленення України»

Дата: 16.03.2020 11:22
Кількість переглядів: 928

Чаплинська селищна рада приєдналася до проведення в  Херсонській області всеукраїнського проекту «Озеленення України», ініційованого проєктом “Книга рекордів України” та активістами “CEO Club Ukraine”, з висадження    100 000 000 дерев у 100 країнах світу.

         Мета проекту – привернення уваги людей до екологічних проблем країни, розвиток екологічної свідомості населення та відновлення екосистеми України.

13 березня 2020 року, за ініціативи Чаплинської селищної ради, у селищі організовано та проведено акцію «Озеленення України» по благоустрою селища Чаплинка.

У заходах по озелененню прийняли участь працівники Чаплинської селищної ради та її структурних підрозділів – підрозділу «Благоустрій», відділу освіти, молоді та спорту, відділу культури, комунальні заклади «Чаплинський дитячий будинок творчості дітей та юнацтва», «Чаплинська дитяча музична школа», «Чаплинський культурно-мистецький центр», «Чаплинська централізована бібліотечна система», шкільні та дошкільні заклади.

Також, до участі залучено громадськість, населення та працівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності.

 У ході акції було висаджено 675 саджанців багаторічних дерев та кущів на паркових зонах та зонах загального користування, у центрі селища та на його околицях: береза, ясен, клен, черемха, горобина, в»яз, ялівець, туя, катальпа, гібіскус, верба, акація.

Усі учасники акції отримали задоволення від виконаної роботи та її результатів.

Вдячні всім, хто прийняв участь у акції та озелененні Чаплинки. Селищна рада докладатиме зусиль, аби висаджені дерева були доглянуті та прикрашали селище. 

Селищна рада вдячна всім учасникам за вклад у благоустрій громади !

 Тільки разом можливо зробити громаду найкращою! 

Фото без опису

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора