КОМАНДА «ЕКО-ЛАЙФ» - СРІБНИЙ ПРИЗЕР!

Дата: 16.03.2020 13:31
Кількість переглядів: 1451

        10 березня 2020 року, відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, у м. Херсон відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу учнівських екологічних театрів та агітбригад, організований комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

         З різних куточків Херсонщини на конкурс завітали юннатівські колективи екологічної просвіти (агітбригади), яким небайдуже екологічне майбутнє нашого краю.

         Поетичним словом, піснею, іскрометним гумором вони демонстрували  свою акторську майстерність та привертали увагу громадськості, державних установ, пересічних громадян Херсонщини до важливих природоохоронних справ.

         Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради «Про підсумки проведення першого етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш  спільний дім» Чаплинську територіальну громаду на ІІ етапі (обласному) конкурсу представляла команда учнівської екологічної агітбригади «Еко-Лайф» Опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, яка стала переможцем першого етапу конкурсу в громаді (зайняла І місце) . До складу команди входять: керівники Парасків К.В., Процко Л.В. та здобувачі освіти Процко Валерія, Яшна Поліна, Діденко Марина, Подмаска Катерина, Шевченко Тетяна, Окул Анастасія.

         Журі конкурсу забезпечили компетентне оцінювання матеріалів та виступів учасників, оцінюючи актуальність та соціальне значення висвітленої проблеми, наявність авторського сценарію та засобів активізації аудиторії, зв'язок із державними та громадськими організаціями, оригінальність художнього оформлення, аудіо та відео матеріали, зв'язок з аудиторією, рівень виконавської майстерності та відповідність костюмів, рівень режисури.

         За результатами творчої презентації та конкурсного виступу за висновками компетентного журі команда учнівської екологічної агітбригади «Еко-Лайф» Опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів обійшли своїх суперників та зайняли ІІ почесне місце отримавши відповідний диплом, подарунок та море щасливих оплесків.

         У своїх виступах команда агітбригади «Еко-Лайф» поєднувала різні жанри, стилі і напрямки мистецтва, демонструвала власні досягнення в просвітницькій та природоохоронній діяльності, розкривала тему «Країні Юннатії - 95». Оригінальний сценарій відображав власний досвід і результати практичної природоохоронної роботи та агітацію за збереження навколишнього середовища.

         Команда «Еко-Лайф» продемонструвала високий рівень виконавської майстерності, змістовність представленого матеріалу щодо природоохоронної та екологічної діяльності, гарну якість музичного та художнього оформлення виступу.

         Вітаємо переможців, дякуємо учасникам та керівникам команди за виступ та небайдужість до охорони природи.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора