У понеділок 16 березня 2020 року о 10:00 у приміщенні Чаплинської селищної ради  відбудеться тренінг по написанню проектів до бюджету участі Чаплинської ОТГ.

Дата: 13.03.2020 08:19

У Чаплинській об’єднаній територіальній громаді запроваджено бюджет участі (громадський бюджет, бюджет ініціатив) – це частина коштів селищного бюджету, щодо якого мешканці міста самостійно обирають на що їх витрачати. Це відбуватиметься шляхом написання невеликих проектів та голосування, результати якого є абсолютно прозорими.

Запрошуємо активних жителів громади взяти участь у даному заході. Приймайте активну участь у розвитку своєї громади!