У Чаплинській громаді відзначили День працівника соціальної сфери України

У Чаплинській громаді відзначили

День працівника соціальної сфери України

«ХАЙ НЕ ЗГАСНЕ ВАША ВІРА

В ЩЕДРІСТЬ ЛЮДСЬКОЇ ДОБРОТИ»

4 листопада 2019 року у Чаплинській громаді, у приміщенні  комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр», за підтримки голови Чаплинської селищної ради Олексія Георгійовича Фаустова, відсвяткували День працівників  соціальної  сфери України.

На території громади діють установи, які займаються питаннями соціальної сфери. Це комунальна установа Чаплинської селищної ради «Центр соціальних послуг», комунальна установа Чаплинської селищної ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» та комунальний заклад Херсонської обласної ради «Чаплинський геріатричний пансіонат». Завдяки роботі цих закладів багато людей отримують підтримку та допомогу у складних життєвих обставинах.

Усіх присутніх привітав заступник голови Чаплинської селищної ради з гуманітарних питань Олег Миколайович Яшний та нагородив подяками голови Чаплинської селищної ради за сумлінне виконання покладених обов’язків  з реалізації державної соціальної політики в громаді та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України: фахівців із соціальної роботи  комунальної установи «Центр соціальних послуг» Войнаровську Анну Олегівну, Серевко Інну Вікторівну,  Коркішко Ірину Вікторівну, Ренкас Аллу Василівну, Дем’янову Євгенію Леонідівну та Кульомзу Тетяну Вікторівну.  Також, грамотами голови Чаплинської селищної ради за багаторічну, сумлінну працю та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України були нагородженні: завідувач відділенням соціальної допомоги вдома комунальної установи Чаплинської селищної ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Мальченко Тетяна Василівна та соціальний робітник комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Кириловець Алла Вікторівна.

Також, усіх працівників та колег привітали із святом директор комунальної установи «Центр соціальних послуг» Чаплинської селищної ради Альона Миколаївна Ращупкіна, директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Чаплинської селищної ради Ольга Олександрівна Вознюк та директор комунального закладу Херсонської  обласної ради «Чаплинський геріатричний пансіонат » Валентина Володимирівна Осадча.

На святі працівників соціальної  сфери України свою творчість дарували талановиті та чарівні дівчата: Валентина Балясна, Оксана Новікова, Наталія Яцюк та неперевершений вокальний гурт «Грація» (кер. А.Павлюк). Захід провела чарівна ведуча-україночка Ірина Мілейко.

Шановні працівники  соціальної  сфери висловлюємо безмежну вдячність за ваші зусилля, не маємо сумніву, що вони будуть подвоєні у ході реалізації масштабних соціальних програм, зігріті співчуттям і любов’ю до ближнього. Хай невичерпною буде чиста криниця Ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю. Зі святом Вас!

Крістіна Іноземцева

Завідуюча сектором

культурно-дозвіллєвої діяльності

КЗ Чаплинської селищної ради