«Книгомандри»  у Чаплинці

Дата: 30.08.2019 13:21
Кількість переглядів: 737

29 серпня 2019 року  за підтримки голови Чаплинської селищної ради Олексія Георгійовича Фаустова, начальника відділу культури Тетяни Василівни Божко у приміщенні комунального закладу «Чаплинський культурно-мистецький Центр», Чаплинська центральна бібліотека зустрічала талановитих, сучасних українських письменників Братів Капранових, які завітали до нашого селища завдяки спільному проекту «Книгомадри» за підтримки Українського культурного фонду разом з колегами з Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.А.Лавреньова.

Шанованих письменників Братів Капранових на таврійській землі щиро вітала начальник відділу культури Божко Тетяна Василівна.

На зустрічі був присутній письменник нашого краю Валерій Кулик, який привітав своїх колег, Братів Капранових, та подарував свою книгу.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих  у боротьбі за незалежність України.

Потім слово надали письменникам Віталію та Дмитру Капрановим, які презентували роман «Справа Сивого». Це історичний, романтичний анти детектив, бо за цікавою та заплутаною інтригою  можна побачити широку панораму історії степової України, Катеринослава-Дніпра, а також величну постать Дмитра Івановича Яворницького. Брати Капранови переконливо розповіли про те, що книжка базується  на реальних подіях, так що шалене кохання, батькове прокляття, нерівний шлюб, закляті скарби  -  усе це не вигадки, а стара правда, підтверджена документами. Письменники влучно цитували уривки з роману, переплітаючи свою розповідь культурологічними дослідженнями.

«Мальована історія Незалежності України» - це унікальна книжка з титанічними дослідженнями і надто цікавою подачею. У жодному навчальному підручнику не знайдеш такого лаконічного викладу історії України. Абітурієнти, які готувалися до ЗНО за цією книжкою, отримували щонайменше по 195 балів.

 

Спілкування з письменниками Братами Капрановими захопило присутніх і час промайнув дуже швидко. Кульмінацією зустрічі було жваве особисте спілкування з письменниками. Читачі активно розкуповували книжки  з автографом авторів. В залі панувала щира, відверта та тепла атмосфера. Користувачі бібліотеки схвильовані щирістю письменників Братів Капранових та виказали надію на майбутні зустрічі з талановитими  сучасними українськими письменниками.

Директор комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська центральна бібліотека» Жовнірчук Антоніна Леонідівна подякувала письменників за надзвичайно цікаву та колоритну  зустріч, яка  приємно вразила та здивувала кожного присутнього в залі та залишила незабутні спогади про живе спілкування з Дмитром та Віталієм Капрановими.  

Бібліотека і надалі має намір поповнювати книжковий фонд творами відомих сучасних авторів, тому що серед читачів є особливий попит на них.

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора