У Чаплинській громаді відзначено День Європи

Дата: 20.05.2019 17:00

З 2003 року, в третю суботу травня, в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003  від 19 квітня 2003 року. У День Європи мешканці України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

У нашій країні день Європи святкується вже впродовж 16-ти років. Це свято для України означає багато чого. Адже наша країна прагне стати повноцінною європейською державою та увійти до Європейського Союзу. День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах, селищах та селах.

Щоб показати мешканцям Чаплинської громади, що вступ до Європейського Союзу – це дуже потрібний крок для нашої країни працівниками закладів культури проведено флешмоб «Україна – це Європа». Дана акція направлена на дітей та молодь, адже саме молоді у майбутньому вирішувати – варто чи ні вступати Україні до цього союзу та жити за його правилами.