Херсонська область, Каховський район

Хореографічний колектив Чаплинської громади отримав Гран-прі ХІ Міжнародного фестивалю-конкурсу інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтва та театрів мод «Квітуча країна»

Дата: 20.05.2019 16:54

18 травня 2019 року у місті Умань відбувся ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтва та театрів мод «Квітуча країна». Від Чаплинської громади у фестивалі прийняв участь колектив студії сучасного танцю «Азарт» комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр», керівник Леся Нірода.

Серед 36 хореографічних колективів-учасників фестивалю саме студія сучасного танцю «Азарт» виборола Гран-прі.

Вітаємо керівника та учасників колективу із заслуженою перемогою. Бажаємо подальших досягнень та творчого натхнення.

Ірина Мілейко, фахівець відділу культури

Чаплинської селищної ради