Не будь байдужим – протестуй себе і коханих!

Дата: 17.05.2019 10:11

Чаплинка долучилась до Всеукраїнської акції до Дня пам’яті померлих від СНІДу.

Спеціалістами КУ «Центр соціальних послуг» Чаплинської селищної ради спільно з Чаплинською районною лікарнею проведено лекцію для студентів Чаплинського професійного аграрного ліцею, спільно з районним центром зайнятості – вуличні інформаційно – просвітницькі акції. Під час заходів розповсюджено буклети з інформацією про ВІЛ, надано індивідуальні консультації.

Щороку в третю неділю травня проводиться День пам’яті померлих від СНІДу.  Головний меседж акції цього року «Не будь байдужим – протестуй себе і коханих!».

Навколо питання СНІДу досі існує багато міфів та стигми, а тест на ВІЛ залишається тим, чого бояться та уникають більшість українців. Ситуацію з епідемією можуть перевернути прості та доступні речі необхідні кожному – розуміння та небайдужість.