У Чаплинській громаді відбулось святкування Масляної

Дата: 11.03.2019 09:32

09 березня 2019 року активна молодь селища Чаплинки, за ініціативи Молодіжної ради Чаплинської об»єднаної територіальної громади, підготували та провели заходи з нагоди святкування Масляної.

Свято відбулось на площі 200-річчя Чаплинки.

Молодіжною радою Чаплинської селищної ради проведено ярмарку смачних млинців, майстер-клас малювання на воді, українські розваги, конкурси, танцювальний майстер-клас народних танців, спалювання солом`яного опудала.

Мешканці громади, дізнавшись про святкування, активно долучились до заходів.

Так, на святковому столі з'явились українські страви, якими смакували гості. Малеча каталась на бричці, та спілкувалась із конем, господар якого приїхав з с. Червона Поляна, коли йому запропонували допомогти у проведенні заходів.

Місцеві підприємці, до яких звернулась Молодіжна рада, відразу відгукнулись. Підприємець Юзькова Р.І. надала допомогу з одноразовим посудом, призами та солодощами для дітлахів, а Палян М.Р. забезпечив музичний супровід свята.

Неможливо перерахувати всіх хто допоміг, тому дякуємо кожному, хто прийняв участь у святі в якості спонсора, гостя, учасника чи організатора.

Сподіваємось що заходи, ініційовані молоддю громади стануть доброю традицією.

Молодіжна рада