Учні комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» прийняли участь у конкурсі «Музика нас єднає»

Дата: 06.03.2019 08:31

2 березня, на початку весни, в Каланчацькій громаді відбувся ІІ Відкритий фестиваль – конкурс «Музика нас єднає». До участі в конкурсі було запрошено і учнів комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа».

Конкурс проходив  в дружній, теплій обстановці; діти з творчим піднесенням виконували свої програми. Загальна кількість учасників – 25, з них 9 – юні піаністи з КЗ «Чаплинська дитяча музична школа».

Всі вони стали лауреатами І, ІІ, ІІІ ступеню, були нагороджені грамотами, пам’ятними медалями та солодощами.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів Бутенко Марію, Юзькову Аріану, Божко Поліну, Слободянюка Івана, Василевську Анастасію, Бутенка Іллю, Плешинця Серафіма, Цибулько Поліну, Кулик Аліну.

Дякуємо організаторам фестивалю – конкурсу за чудову можливість творчого спілкування.