23 жовтня 2018 року відбулась постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, на якій розглянуто питання прийняття важливих документів антикорупційного законодавства

Дата: 24.10.2018 16:42

23 жовтня 2018 року у приміщенні Чаплинської селищної ради відбулась постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики.

На комісії було розглянуто програму антикорупційних заходів Чаплинської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2020 роки, заходи з виконання даної програми, порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Чаплинській селищній раді та її виконавчих органах та положення про наглядові ради комунальних підприємств у Чаплинській об’єднаній громаді.

Після розгляду та обговорення головуючий та члени постійної комісії погодили зміст, прийняли рішення клопотати перед головою та депутатами Чаплинської селищної ради прийняття вищевказаних документів на черговій сесії, яка відбудеться о 10 год. 00 хв. 08.11.2018 року.

Антикор_програма

Антикор_програма_Заходи