Дата: 18.09.2018 16:52

В Чаплинській ОТГ 18.09.2018 року відбувся тренінг із Гендерно-орієнтованого бюджетування (ГОБ) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)»

Присутні на тренінгу дізналися про поняття і принципи гендерного бюджетування, бюджетні ініціативи. На практичному занятті спробували застосовувати ГОБ в процесі підготовки місцевих програм розвитку. Після обіду працювали над компонентами програм з виявленням гендерних потреб із залученням у стратегію. На практиці спробували втілити гендерний підхід до окремих розділів ПСЕР. Дякуємо консультантці програми Добре Ользі Жуковій та її помічниці Тетяні Гвоздь.