«Заміна місць для сидіння на спортивному стадіоні «Освіта» в смт Чаплинка»

Дата: 11.09.2018 14:53

У Чаплинській селищній раді радість! Нарешті ми отримали сидіння на стадіон «Освіта»!!! За допомогою програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) ми втілюємо проект швидкого гранту Quick Win в життя.

Мета проекту створити комфортні умови на стадіоні для занять спортом мешканців громади, його необхідно вдосконалювати та осучаснювати. Для перегляду футбольних матчів, вільної боротьби, різних змагань необхідна заміна місць для сидіння глядачів. Програмою DOBRE 11 вересня 2018 року доставлено в громаду 750 сидінь.

За умовами проекту Чаплинською селищною радою за рахунок фінансового внеску будуть проведені монтажні роботи по встановленню сидінь на трибунах стадіону.

«Заміна місць для сидіння на спортивному стадіоні

«Освіта» в смт Чаплинка»