Зустріч робочої групи по Індексу спроможності місцевої влади (ICMB)  в Чаплинській селищній раді

Дата: 11.09.2018 14:51

04-05 вересня 2018 р. у Чаплинській селищній раді відбулася зустріч консультанта програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) Анною Загорулько та робочою групою Чаплинської селищної ради: Ращупкіною А.М.; Луценко С.В.; Коваленко Т.І.; Божко Т.В.; Мануйло І.В.; Приходько Т.Л.; Пуляєвою Л.А.  по розробці «Індексу спроможності місцевої влади (ICMB)». Нам були надані формуляри для оцінювання за показниками основних компетенцій:

1. Лідерство та управління
  2. Управління фінансами та бюджетом
  3. Надання послуг
  4. Участь громадськості

Колективом потрібно було оцінити, обгрунтувати яким чином та чому, поділитися проблемами та можливостями громади і довести джерелами даних роботу Чаплинської громади від 0 до 5 балів. За рік Чаплинська селищна рада набрала від 9 до 47 балів. Гарний показник, але є до чого прагнути.