У Чаплинській громаді відбувся звітний концерт «Назустріч літу» комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа»

Дата: 01.06.2018 20:44

Щороку в перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч - батьків, вихователів, вчителів, об’єднаними зусиллями яких дитинство являється однією з найпрекрасніших миттєвостей в житті людини.

А ще це свято – одне з найпрекрасніших, найрадісніших для дітей тому, що попереду літо, канікули з їх яскравими барвами, неповторними враженнями.

1 червня 2018 року відбулася визначна подія – творчий звіт комунального закладу Чаплинської селищної ради «Чаплинська дитяча музична школа» з чудовою назвою «Назустріч літу».

Розповідає музика

Про все, що є на світі!

Як вдалину біжить ріка,

Милуючись у літі

Як сонце в синіх небесах

Промінням землю гріє,

Про кожну квітку у лісах,

Про спогади та мрії,

Про щиру пісню солов’я

Про верби і калину,

Про землю, що навік моя,-

Співучу Україну.

Краще, ніж слово поета, не передати загальний зміст концерту. І діти справді розповідали мовою музики, про чарівну квітку «квітку - семицвітку», яка виконувала усі заповітні бажання.

Дуже до вподоби глядачам прийшлися фортепіанні ансамблі: П. Божко – С. Плешинець (викл. Козачок І.А.), Б. Грабко – Е. Туналай (викл. Яковенко Т.В.), А. Василевська – П. Цибулько (викл. Воронкова О.О.), дует Т. Кобзар – викладач І. Козачок. Також, глядачам сподобалися виступи колективів: тріо сопілкарів (викл. І. Іваськів), квартет гітаристів (викл. І. Пуздря), вокальний ансамбль «Співаночка (викл. Є. Скрічевська), ансамбль скрипалів (викл. С. Парадзінська), ансамбль «Smile» та вокальний ансамбль «Вишиванка» (керівник Гладушко А.В.).

Справжній фурор  викликав виступ учня Богдана Грабко, який виконав на баяні популярний твір «Деспосито».

Бурхливими оплесками глядачі супроводжували виступи А. Зварича (саксофон), В. Жогла (гітара), М.-А. Янковської (фортепіано), А. Рогальської (вокал).

Сподобалися виступи лауреатів обласних конкурсів: О. Яцюк, С. Третяк, В. Мельник, М. Федоріна, С. Абібулаєвої, К. Шимитило.

Побажаємо їм нових успіхів і нових перемог у майбутньому!!!

Закінчився концерт на високій ноті виступом учасників обласного фестивалю «Зіркова веселка» викладачів та учнів вокально – хорового відділу  школи.

Усім глядачам діти побажали чудового літнього відпочинку і незабутніх вражень фінальною піснею «Ура, канікули!»