Вітання ветеранів з нагоди Дня Перемоги!

Дата: 10.05.2018 17:11

Стало доброю традицією з боку керівництва Чаплинської селищної ради напередодні відзначення Дня Перемоги відвідувати ветеранів Другої світової війни. І цей рік не став виключенням. Чаплинський селищний голова Фаустов О.Г. 08 травня 2018 року відвідав населені пункти громади, особисто завітав у домівки ветеранів, поспілкувався, запросив на урочистості, присвячені Дню перемоги та передав подарункові набори. Крім того, відвідали ветеранів Другої світової війни, що проживають на території громади і директор комунальної установи «Центр соціальних послуг» Чаплинської селищної ради Ращупкіна А.М., голова організації ветеранів Чаплинської ОТГ Добровольський О.Ф., які передали цінні подарунки, придбані за рахунок коштів місцевого бюджету.